Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności

Aktualności

 • Sen to zdrowie – melatonina i jej właściwości

  2018-01-30

  Sen to zdrowie – melatonina i jej właściwości

  Jak długo człowiek może wytrzymać bez snu? Szacuje się, że już po ośmiu dniach bezsenności narządy wewnętrzne człowieka odmawiają posłuszeństwa, a więc taki permanentny brak snu doprowadza do zgonu. Już jedna nieprzespana noc pogarsza funkcjonowanie organizmu. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Liposukcja - wskazania oraz przebieg zabiegu

  2018-01-19

  Liposukcja - wskazania oraz przebieg zabiegu

  Liposukcja brzucha jest to zabieg chirurgiczny, podczas którego zostaje usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i talii. Należy jednak pamiętać, że sam zabieg nie powinien zastępować dbania o sylwetkę poprzez aktywność fizyczną, a także poprzez odpowiednią, zdrową dietę. Po odessaniu tł czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Czym są badania prenatalne?

  2018-01-19

  Czym są badania prenatalne?

  Dzisiaj na skutek reklam, mediów i innych środków masowego przekazu pewne słowa zmieniają swoje znaczenie. I tak wydaje nam się powszechnie, szczególnie mieszkańcom dużych aglomeracji jak Śląska, że badania prenatalne są czymś szkodliwym. Tymczasem. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak pozbyć się odcisków na stopach?

  2017-06-14

  Jak pozbyć się odcisków na stopach?

  Odciski niewątpliwie są niezwykle dokuczliwą dolegliwością. Pojawiające się na stopach pęcherzyki zwykle skutecznie uniemożliwiają poruszanie się, ze względu na ból, jaki wywołuje każdy krok. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Wkręcające paznokcie - objawy, leczenie i profilaktyka

  2017-06-13

  Wkręcające paznokcie - objawy, leczenie i profilaktyka

  Czym są wkręcające paznokcie? Dla wielu z nas to nieznane pojęcie. Póki nie dotknie nas ta przypadłość, często nawet nie zdajemy sobie sprawy z jej istnienia. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
1 2 3 ... 8 9 10 »
  Schowek (0)