Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności

Aktualności

 • Jak dbać o stopy: jak unikać najczęstszych chorób stóp, jak pielęgnować stopy?

  2020-01-21

  Jak dbać o stopy: jak unikać najczęstszych chorób stóp, jak pielęgnować stopy?

  Odpowiednia i regularna pielęgnacja stóp zapewnia im nie tylko ładny wygląd, ale przede wszystkim chroni przed chorobami i dolegliwościami, wynikającymi z ich zaniedbania. Pękające pięty, bolesne odciski, nadmierne pocenie stóp, wrastające paznokcie. To tylko nieliczne przykłady na to, co może... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Poznaj najlepsze sposoby na przeziębienie!

  2019-12-06

  Poznaj najlepsze sposoby na przeziębienie!

  Przeziębienie nie wybiera! Niemal każdy z nas doświadcza go co kilka lat, a niektórzy nawet rok w rok, szczególnie w okresach przejściowych, np. późną jesienią. Na szczęście w przeciwieństwie do grypy czy anginy, przeziębienie objawia się w... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Rehabilitacja kiedyś i dziś

  2019-12-05

  Rehabilitacja kiedyś i dziś

  Człowiek od zarania dziejów zwracał uwagę na swoje samopoczucie fizyczne. Dzięki dobremu zdrowiu i kondycji, chroniąc się przed urazami i chorobami, mógł sobie bowiem zapewnić dobrobyt... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Leczenie uzależnień

  2019-11-26

  Leczenie uzależnień

  Mówiąc o uzależnieniach trzeba na wstępie określić, czym są uzależnienia? Uzależnienie jest nabytym stanem, który zmusza człowieka do wykonywania pewnych czynności lub do zażywania jakiejś substancji. Może ono trwać stale lub okresowo... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Wybierz najlepsze okulary przeciwsłoneczne

  2019-11-15

  Wybierz najlepsze okulary przeciwsłoneczne

  Wiosna i lato to pory roku, na które z pewnością czeka większość z nas. Nic tak nie dodaje sił i chęci do działania, jak promienie słońca, które nieśmiało przedostają się do naszych pomieszczeń przez szybę, lub muskają delikatnie naszą twarz podczas... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
1 2 3 ... 15 16 17 »
  Schowek (0)