Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności > Depilacja laserowa - dlaczego warto z niej skorzystać?

Dodano 2019-07-23 (komentarzy 0)

Depilacja laserowa - dlaczego warto z niej skorzystać?

Wróć do listy artykułów

Wiele kobiet myśli, że brakuje im na wszystko czasu, że natłok obowiązków nie pozwala im zadbać o siebie.  Często to tylko wymówki i brak odpowiednich decyzji. Odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie - na czym tak naprawdę skupiają się kobiety w trosce o swój wygląd?

 

Jedną z najważniejszych i powtarzalnych czynności, które wykonujemy, żeby zadbać o swoje ciało jest depilacja. Prawie codziennie sięgamy po maszynkę do golenia, kremy do depilacji, pasty cukrowe bo chcemy, aby skóra była gładka i miękka w dotyku. Tradycyjna depilacja nie jest przyjemnym i łatwym zajęciem i przede wszystkim trwałym, na czym zależy wielu kobietom !

 

Zdecydowanie możesz uzyskać trwały efekt depilacji jeśli tylko postawisz na sprawdzone rozwiązania. Najbezpieczniejszą opcją, z której będziesz zadowolona jest skuteczna i bezbolesna depilacja w salonach Laser Delux

 

Depilacja laserowa bikini - jak to się zaczyna?

 

Laserowa depilacja okolic bikini polega na całkowitym usunięciu owłosienia z łona, pośladków, warg sromowych oraz między pośladkami i pachwinami.

 

Rozpoczęcie zabiegów depilacji poprzedza rozmowa z doświadczonym kosmetologiem w salonie depilacji laserowej. Ważne jest, aby na takim spotkaniu dokładnie omówić przebieg zabiegu, ocenić rodzaj skóry i włosa, z jakim mamy do czynienia i wykluczyć możliwe przeciwwskazania do zabiegu.

 

Podczas takiego spotkania odbywa się także próba laserowa, która ma zagwarantować 100% bezpieczeństwa i oszacować skuteczność depilacji. Po 24 godzinach od jej wykonania można umówić się na pełen zabieg depilacji laserowej bikini w salonie depilacji. 

 

Czy przed zabiegiem depilacji laserowej bikini powinnam się ogolić?

Tak, jest to wręcz wskazane. Aby umożliwić jak najlepszą transmisję energii lasera najlepiej ogolić włosy dzień przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej bikini.

Depilacja laserowa - czy warto ją zrobić? TAK! Dzięki niej masz szansę na kilka rzeczy:

 

 1. Będziesz miała więcej czasu dla siebie, który spożytkujesz na inne zajęcia
 2. Zapomnisz o ciągle zaczerwienionej skórze i podrażnieniach
 3. Dowiesz się, czym jest prawdziwy komfort
 4. Zaczniesz doceniać komfort jaki możesz uzyskać dzięki depilacji.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do depilacji laserowej

Oczywiście podstawowym wskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest problem z nadmiernym owłosieniem. Dotyczy on naprawdę dosyć sporej liczby kobiet. Niestety poza samą depilacją bikini, nadmierne owłosienie pojawia się w innych okolicach. Zdecydowanie depilacja laserowa to najskuteczniejsza forma eliminowania zbędnego owłosienia. Mimo tego istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonywania. Do głównych przeciwwskazań, które są omawiane na konsultacji kosmetologicznej należą:

 

 • ciąża oraz okres karmienia piersią;
 • aktywna opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)