Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności > Gdzie na rezonans magnetyczny w Rzeszowie? Sprawdź!

Dodano 2020-01-23 (komentarzy 0)

Gdzie na rezonans magnetyczny w Rzeszowie? Sprawdź!

Wróć do listy artykułów

Otrzymałeś skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym w Rzeszowie i nie wiesz co dalej? A może musisz wykonać badanie prywatnie i obawiasz się wysokich kosztów? Spokojnie, w każdym z opisanych przypadków warto najpierw zrobić rozeznanie. Dobry rezonans magnetyczny w Rzeszowie można znaleźć dzięki rekomendacji rodziny lub przyjaciół, dzięki pozytywnym opiniom w internecie, ale również poprzez zaufaniu sprawdzonej, ogólnopolskiej marce, która wykonuje badania rezonansem w wielu miastach Polski i działa na rynku diagnostyki obrazowej już od kilku lat. Dowiedz się gdzie najlepiej wykonać rezonans magnetyczny w Rzeszowie, jak przygotować się do badania i czego spodziewać się na miejscu. Nie daj się zaskoczyć!

 

Po czym rozpoznać dobry rezonans magnetyczny w Rzeszowie? 

 

Dobra placówka rezonansu magnetycznego w Rzeszowie powinna spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, powinna znajdować się w centrum miasta, tak aby pacjenci mogli z łatwością dojechać na wyznaczony termin badania. Dodatkowym atutem będzie dostępność parkingu przed przychodnią. Po drugie, dobry rezonans magnetyczny w Rzeszowie, to taki gdzie pracuje wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tego typu badań. Ponadto, sprzęt, którym wykonywane będzie badanie powinien być atestowany, spełniający wszelkie normy i przede wszystkim nowoczesny i precyzyjny. 

 

Po trzecie, placówka rezonansu magnetycznego w dowolnym mieście na terenie całej Polski powinna oferować możliwość wykonania badania zarówno ze skierowaniem na Narodowy Fundusz Zdrowia jak i prywatnie. W przypadku badania ze skierowaniem kolejka osób oczekujących nie powinna być zbyt długa, a w przypadku wykonywania badania prywatnie - cena powinna być atrakcyjna i osiągalna dla pacjenta.

 

Jakie badania wykonasz w ramach rezonansu magnetycznego w Rzeszowie

 

Badanie rezonansem magnetycznym jest nieinwazyjne i nieszkodliwe oraz pozwala na ocenę stanu wszystkich narządów wewnętrznych i tkanek. Badanie jest niezwykle precyzyjne. W ramach rezonansu magnetycznego w Rzeszowie wykonasz: angiografię, cholangiografię, rezonans magnetyczny głowy, jamy brzusznej, jamy brzusznej + cholangiografię, kości i stawów kończyny dolnej i górnej, kręgosłupa lędźwiowego, kręgosłup piersiowego, kręgosłupa szyjnego,  miednicy małej, badanie czynnościowe mózgu, rezonans magnetyczny oczodołów, piersi, przysadki, szyi, twarzoczaszki, Whole Body Scan oraz zatok. 

 

Jeśli szukasz miejsca, w którym sprawnie i fachowo można wykonać rezonans magnetyczny w Rzeszowie, koniecznie odwiedź nowo otwartą placówkę Tomma w tym mieście: tomma.com.pl. Rezonans magnetyczny wykonasz tam zarówno na NFZ jak i prywatnie. Czas oczekiwania w przypadku badań ze skierowaniem nie jest tak długi jak w innych miejscach, a jeśli wykonujesz badanie prywatnie, możesz być pewien atrakcyjnej ceny. W przypadku wykonywania rezonansu magnetycznego w Rzeszowie warto zaufać sprawdzonej marce oraz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Postaw na badanie diagnostyki obrazowej wykonane na najwyższym poziomie. Sprawdź teraz! 

 
 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)