czasnastopy.pl

 
 
 
Strona główna > Aktualności > Jaki masażer do stóp kupić?

Dodano 2021-11-27 (komentarzy 0)

Jaki masażer do stóp kupić?

Wróć do listy artykułów

W ludzkich stopach znajdują się receptory, które są unerwionymi punktami powiązanymi z wieloma częściami ludzkiego ciała. W przeszłości zdecydowanie większa część społeczeństwa chodziła boso, wykonując przez to swoiście naturalny masaż stóp, który ukierunkowany w znajdujące się w nich receptory znacząco poprawiał ukrwienie narządów wewnętrznych. Obecnie rzadko posiadamy możliwość do naturalnego stymulowania receptorów, gdyż chodzenie boso na zewnątrz stało się rzadkością. Na szczęście problem ten okazuje się być rozwiązany, dzięki zasługom jakie dają masażery stóp. Jednak jaki masażer do stóp kupić, aby ta metoda stymulacji stała się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, nie zawsze przyjemnych środków?

 

Zalety masażera do stóp

 

Zalety korzystania z dobrych masażerów nie są obce osobom cierpiącym na bóle stóp. Masaż należy do najbardziej popularnych oraz najskuteczniejszych metod uśmierzania bólu, które w przeciwieństwie do środków farmakologicznych, oddziałują na ciało wyłącznie pod względem fizycznym, ponieważ działa od zewnątrz i rozluźnia mięśnie. Masażery stóp są doskonałą alternatywą dla kosztownych masaży wykonywanych przez profesjonalistów, którą możemy stosować wygodnie w domowym zaciszu bez konieczności czasochłonnych wyjazdów do salonów urody.

 

Rodzaje masażerów do stóp

 

Wśród rodzajów masażerów stóp należy wyróżnić masażery ręczne, które cechuje łatwa dostępność poprzez sklepy z elektroniką. Dzięki łatwości w przenoszeniu, można używać go nawet w trakcie podróży. Minusem tego rozwiązania jest to iż, potrafi zmęczyć ramiona, lecz przystępna cena potrafi to zrekompensować.

 

Doskonałymi w użyciu są jednak masażery stóp elektryczne, które wystarczy jedynie podłączyć do gniazdka, włączyć i położyć na nich stopy aby poczuć pełnię relaksu. Jednym z najpopularniejszych obecnie na rynku dostępnych urządzeń jest masażer stóp marki Revlon, do których zwykle dołączone są również akcesoria niezbędne do pedicure. Masażer stóp marki Revlon zaproponować może reklaksujące masaże z bąbelkami, które przełączać można również na tryb wibracji. Pozwoli to więc na najdoskonalszą z możliwych stymulację receptorów znajdujących się w stopach. Zainteresowany? W horex.pl znajdziesz produkty Revlon, które pozwolą Ci zadbać o stopy i nie tylko.

 

Masażery firmy Revlon wyposażono także w możliwość utrzymywania stałej temperatury wody, dlatego użytkownik przez cały okres zabiegu osiąga pełnię komfortu, a specjalne masujące wypustki wewnątrz masażera zapewniają dodatkową stymulację. Urządzenie wyposażono również w wygodny podnóżek oraz ochronę przed rozlewaniem wody, dzięki czemu użytkownik może oddać się relaksowi w każdym miejscu bez zmartwień o ewentualne rozlanie wody.

 

Warto nadmienić również fakt, iż masażer stóp marki Revlon posiada dwie wymienne nasadki, które zawierają pumeks nadający stopom odpowiedniej gładkości i delikatności oraz mechaniczny masaż rolkowy, który odświeży nawet te najbardziej zmęczone stopy. Każde urządzenie firmy Revlon posiada gwarancję odporności, a zapewniona dwuletnia gwarancja producenta pozwala na ewentualną naprawę bądź wymianę wadliwego sprzętu lub części. Dlatego więc warto zainwestować w ten sprzęt i cieszyć się lekkością nóg o każdej porze.

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)