Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności > Jaki powinien być dobry weterynarz 24H w każdym mieście? Sprawdź!

Dodano 2019-10-24 (komentarzy 0)

Jaki powinien być dobry weterynarz 24H w każdym mieście? Sprawdź!

Wróć do listy artykułów

Kiedy nasze domowe zwierzaki, nasi pupile i najlepsi przyjaciele są pełni zdrowia, uwielbiamy widzieć ich radość w postaci radośnie machającego ogona, chęci do zabawy czy pieszczot. Problem zaczyna się wtedy, gdy zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie, nasze zwierzę zaczyna być osowiałe, smutne, chodzi z podkulonym ogonem, chowa się i unika kontaktu. Wtedy należy działać szybko i zdecydowanie, niezależnie od pory dnia. Dowiedz się jak znaleźć dobrego weterynarza 24H i czym powinna się charakteryzować taka klinika.Sprawdź jakie badania wykonasz na miejscu.  

 

Jak działa weterynarz 24H? 

 

 

Podstawową i najważniejszą funkcjonalnością weterynarza 24H jest to, że działa całodobowo, 24H na dobę, 7 dni w tygodniu, w trakcie świąt i w weekendy. Dzięki całodobowej opiece nad zwierzętami taka placówka zapewnia opiekę wykwalifikowanego personelu przez całą dobę. Wszelkie zabiegi i proces leczenia naszych pupili nie wymaga uciążliwych, wielokrotnych przyjazdów do lecznicy, co jest szczególnie istotne gdy sprawia to kłopot opiekunowi i przysparza dodatkowych cierpień zwierzęciu. 

 

Dzięki nowoczesnym procedurom medycznym, stosowanym u weterynarza 24H, zwierzętom można pomagać szybko, kompleksowo i skutecznie. Ogromna wiedza i doświadczenie personelu pozwala na walkę ze stale pojawiającymi się niespodziewanymi i nieprzewidzianymi w procedurze przypadkami. Sprawdzone i zoptymalizowane leki zmniejszają ryzyko powikłań i maksymalizują efekty leczenia, nie narażając właścicieli zwierzaków na nieuzasadnione koszty.

 

Specjalizacje dostępne u weterynarza 24H

 

 

Dobra, całodobowa klinika weterynaryjna powinna oferować usługi medyczne w wielu różnych specjalizachach. Lekarze weterynarii powinni posiadać wszechstronną wiedzę i znać najnowocześniejsze metody. 

 

Specjalizacja chirurgii oferuje znieczulenie wziewne, zabiegi ratujące życie 24H, nowoczesną salę operacyjną, hospitalizacje pozabiegową i ortopedię. Onkologia zapewnia diagnostykę chorób onkologicznych, RTG, USG, CT, biopsje, badania histopatologiczne oraz nowoczesne protokoły chemioterapii.

 

Specjalizacja kardiologiczna skupia się na diagnostyce, echo serca, EKG, monitorowaniu EKG, testach genetycznych i leczeniu kardiologicznym zgodnym z najnowszymi trendami. Dzięki hematologii możliwa jest pełna diagnostyka i leczenie anemii, wykonanie rozmazów, biopsji szpiku i leczenie preparatami krwi.

Szeroka diagnostyka obejmuje laboratorium analityczne, RTG cyfrowe, USG, Doppler, EKG i wszelkie przypadki trudne. W ramach rehabilitacji u weterynarza 24H prowadzona jest zoofizjoterapia, leczenie zwyrodnień, stanów po urazach, dyskopatie i uszkodzenia nerwów. 

 

Jeśli szukasz najlepszej całodobowej opieki weterynaryjnej dla Twojego pupila, koniecznie sprawdź pełną ofertę jednej z najlepszych klinik w Gorzowie Wielkopolskim - Klinika KUROSZ na stronie: klinikakurosz.pl. Dowiedz się jakie badania wykona na miejscu weterynarz 24h i do jakich przypadków przyjedzie do Twojego domu. Nie zwlekaj i umów się na wizytę. Nie pozwól, żeby Twój zwierzak cierpiał z bólu. Zagwarantuj swojemu kotu lub psu najlepszą opiekę pod słońcem. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)