Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Strona główna > Aktualności > Mezoterapia - Katowice na 1 miejscu

Dodano 2018-03-27 (komentarzy 0)

Mezoterapia - Katowice na 1 miejscu

Wróć do listy artykułów
Mezoterapia głowy jest metodą leczenia schorzeń skóry, która polega na wstrzyknięciu w miejsce zmienione chorobowo niewielkich dawek precyzyjnie dobranych substancji leczniczych. Jest ona nieocenioną terapią stosowaną w przypadku nadmiernej utraty włosów czy chorób skóry głowy. Dobrze przeprowadzona mezoterapia w klinice pozwala zahamować wypadanie włosów, spowodować odrost nowych, a także poprawić kondycję skóry głowy i samych włosów.

Na czym polega mezoterapia głowy

Zabieg mezoterapii głowy polega na ostrzykiwaniu skóry głowy aktywnymi substancjami leczniczymi, które mają za zadanie pobudzić wzrost włosów przy jednoczesnym zahamowaniu ich wypadania. Do substancji leczniczych, stosowanych w mezoterapii głowy należą leki przeciwzapalne, substancje odżywcze oraz witaminy. Jeśli więc interesuje nas mezoterapia Katowice wraz z najlepszą w Polsce kliniką są najlepszym miejscem do jej przeprowadzenia. Przeprowadzona prawidłowo mezoterapia w klinice to gwarancja wysokiej jakości terapii przy zachowaniu najwyższych standardów. Innymi słowy, zestaw substancji aktywnych jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta, które w efekcie mają przynieść najlepsze korzyści i powodzenie całej terapii.

Dla kogo mezoterapia głowy

Nadmierna utrata i osłabienie włosów są spowodowane trybem życia, stanem zdrowia i odżywianiem. Zabieg mezoterapii skóry głowy jest zalecany przede wszystkim osobom, których dotyka problem nadmiernego wypadania włosów oraz łysienia. Warto podkreślić, że dotyczy on nie tylko mężczyzn, ale także i kobiet. Im szybciej podejmuje się walkę z problemem, tym efektywniejsze okazuje się leczenie. Współcześnie do najlepszych i skutecznych terapii pozwalających na uporanie się ze słabymi włosami jest właśnie mezoterapia Katowice - wyróżniające się najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie - są doskonałym miejscem na przeprowadzenie efektywnej i dobrze dopasowanej terapii leczniczej. Podkreślmy, że mezoterapia w klinice może mieć także charakter profilaktyczny. Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciążą, menstruacja, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby nowotworowe, alergia, cukrzyca, a także infekcje i stany zapalne skóry.

Profesjonalna mezoterapia — Katowice

Zaznaczmy, że zabieg związany jest z ostrzykiwaniem skóry i wprowadzeniem do jej wnętrza substancji leczniczych. Stąd też jedyny miejscem, w którym powinna być wykonywana mezoterapia jest renomowana klinika. Iniekcje wykonuje się strzykawkami z cienkimi igłami lub specjalistycznym pistoletem do mezoterapii. Po zabiegu na skórze pozostają znaki w postaci niewielkich punktów, które znikają po upływie około 6 - 72 godzin. Dobrze przeprowadzona mezoterapia w klinice jest zabiegiem o niskim poziomie bólu. Naturalnie, jeśli pacjent jest osobą bardzo wrażliwą na ból możliwe jest zastosowanie środków znieczulających- nie mniej zazwyczaj nie jest to w ogóle konieczne. Po wykonaniu zabiegu przeprowadzany jest masaż głowy, którego celem jest właściwe i pełne rozprowadzenie składników. Cechą, która wyróżnia się mezoterapia głowy jest fakt, że składniki lecznicze działają nawet do miesiąca po zabiegu. Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/dodatkowe-zabiegi/mezoterapia-glowy.html
 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)