czasnastopy.pl

 
 
 
Strona główna > Gabinety podologiczne > PodoŁódź Justyna Pijewska
PodoŁódź Justyna Pijewska
Rzgowska 136a Łódź
790509841 podolodz@gmail.com

PodoŁódź Justyna Pijewska

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do gabinetu:

 • Zgłoś błąd:
Gabinet podologiczny

Specjalizacja:

Gabinety podologiczne

Adres i dane kontaktowe:

Łódź, Rzgowska 136a,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.podolodz.pl

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o gabinecie

 

 

 

 

 

 

Gabinet podologiczny PodoŁódź powstał z zamiłowania do tej wąskiej i specyficznej działalności - podologii. Stopy niosą nas przez całe życie, a my chcemy sprawić, żeby robiły to jak najdłużej w prawidłowej funkcjonalności i zdrowiu. PodoŁódź Podologia to przede wszystkim bezpieczne miejsce. Duży nacisk kładziemy na reżim sanitarny. Wykorzystujemy nowe sprzęty medyczne i nowoczesne narzędzia do prowadzenia terapii podologicznych. Współpracujemy z polskimi producentami i dystrybutorami najlepszych kosmetyków i preparatów leczniczych

W naszym gabinecie podologicznym PodoŁódź zajmujemy się problemami pacjentów takimi jak wkręcające, wrastające paznokcie, usuwanie brodawek, modzeli i odcisków. W naszej ofercie znajdują się także podstawowy i rozszerzony zabieg podologicznym, prowadzimy terapię grzybicy paznokci i innych chorobowo zmienionych problemów paznokcia. Do naszego gabinetu zapraszamy osoby z pękającymi piętami jak i również po poradę podologiczną, gdy mamy problem ze stopami.

 

We współpracy z fizjoterapeutą dbamy o stopy w zakresie prawidłowej funkcjonalności i biomechaniki. Badanie fizjoterapeutyczne w połączeniu z naszym innowacyjnym systemem komputerowym Digitsole Pro pozwala nam monitorować w analityczny sposób wady stóp, ale także być punktem odniesienia w prowadzonej terapii jako metoda porównawcza. Na podstawie badania możemy zalecić odpowiednie celowane ćwiczenia, a także uzupełnić terapię o indywidualne wkładki ortopedyczne. 

 

Zapraszamy do PodoŁódź Podologia!!

 

 

 

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Wykonywane zabiegi:

  Schowek (0)