czasnastopy.pl

 
 
 
Strona główna > Zabiegi > Rekonstrukcja paznokcia w Tarnowie

Rekonstrukcja paznokcia w Tarnowie

Ulegając różnego rodzaju kontuzjom, urazom mechanicznym czy po przebytych chorobach zdarzyć się może, że nasze paznokcie nie wyglądają już tak atrakcyjnie jak wcześniej. Nie musimy przejmować się zaistniałym stanem rzeczy tylko od razu zwrócić się o pomoc do specjalisty podologa, który pomoże nam pozbyć się trapiącego nas problemu. Doskonałej jakości specjalista zagwarantuje poprawę estetyki naszych paznokci z troską o zdrowie i długotrwały efekt, a stosowane produkty medyczne nie powodują żadnych skutków ubocznych nawet po dłuższym okresie. Podolog po dokładnym i dogłębnym zbadaniu problemu zaproponuje odpowiedni materiał medyczny dobrany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Rekonstrukcję paznokcia przeprowadza się z wielu przyczyn. Może to być odsłona łożyska paznokcia czyli tkankę, do której dany paznokieć przyrasta. Odbudowę prowadzi się również po urazach mechanicznych lub po zabiegu na wrastających lub wkręcających się paznokciach. Im szybciej udamy się po poradę do specjalisty tym krótszy będzie czas leczenia a efekty lepiej widoczne.

Współczesna medycyna jest niezwykle rozwinięta i pozwala na ukrycie wszelkich mankamentów naszej płytki paznokciowej. Zrekonstruowany i odpowiednio zabezpieczony paznokieć nie powinien więcej sprawiać nam żadnego problemu. Ważna jest również jego późniejsza pielęgnacja i sporadyczne wizyty kontrolne, które pozwolą nam uporać się z problemem raz na zawsze.

W przypadku odnowy zniszczonej płytki paznokcia ciężko jest określić przybliżony czas terapii. Normalny wzrost płytki trwa około roku ale to jest indywidualna kwestia każdego pacjenta. Jednak pamiętać należy, że zastosowane przez podologa preparaty nie tylko leczą i regenerują paznokcie, ale również przyspieszają ich wzrost i powrót do swojego normalnego, zdrowego i estetycznego wyglądu. Stosowane preparaty są w pełni bezpieczne i chronią zarówno paznokieć jak i odsłonięte łożysko przed powtórnym zakażeniem. Im mniejsza część paznokcia ulegnie uszkodzeniu tym czas powrotu do pełnego zdrowia jest znacznie krótszy. Zdarza się nawet, że problem można rozwiązać już podczas pierwszej wizyty.

Rekonstrukcja paznokcia Tarnów gwarantuje indywidualne i rzetelne podejście do każdego pacjenta oraz profesjonalną obsługę podczas leczenia. Terapia przeprowadzana jest z uwzględnieniem najwyższych norm i standardów, a zabiegi przeprowadzane w pełni sterylnie. Proponowane i przeprowadzane wizyty kontrolne mają na celu jak najlepszą dbałość o skuteczność terapii a ich głównym celem jest zapobieganie nawrotom choroby.

  Schowek (0)