czasnastopy.pl

 
 
 
Strona główna > Gabinety podologiczne > Gabinet Podologiczny ZDROWA STOPA Małgorzata Próchniewicz
Gabinet Podologiczny ZDROWA STOPA Małgorzata Próchniewicz
Lecznicza 6 gabinet 116 93-173 Łódź
793208998 mproch@op.pl

Gabinet Podologiczny ZDROWA STOPA Małgorzata Próchniewicz

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do gabinetu:

 • Zgłoś błąd:
Gabinet podologiczny

Specjalizacja:

Gabinety podologiczne

Adres i dane kontaktowe:

93-173 Łódź, Lecznicza 6 gabinet 116,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Godziny otwarcia:

11.00-17.00

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o gabinecie

Gabinet podologiczny Zdrowa Stopa powstał w Łodzi w 2016 roku z myślą o osobach, których stopy wymagają szczególnie specjalistycznej, kompetentnej i troskliwej opieki.Kim jest podolog i czym się zajmuje oraz w czym może Tobie pomóc? Odpowiedz sobie na jedno z tych pytań: Masz jakikolwiek problem ze stopami? Czy doskwiera Ci ból, pojawiły się zmiany skórne w obrębie stóp i paznokci?  Nie potrafisz poradzić sobie z odciskami i haluksami czy przerośniętymi / zgrubiałymi paznokciami?

Nieprawidłowe obuwie, deformacje stóp, ich przeciążenia, obciążenia genetyczne oraz zmiany skórne, powodują dyskomfort i nierzadko przerastają możliwości domowej pielęgnacji. W gabinecie podologicznym, czyli gabinecie specjalistycznej pielęgnacji i leczenia niedoskonałości stóp, zajmujemy się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem warstwy rogowej naskórka i przydatków stóp.

Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności.Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:odciski, haluksy, modzele, ból całej stopy, wrastające paznokcie, nadpotliwość, brodawka wirusowa, choroba grzybicza, prowadzimy profilaktykę stóp osób z grupy ryzyka (cukrzyca, łuszczyca, hemofilia, RZS), otaczamy opieką stopy wymagające (sportowcy, tancerze oraz stopy obute w obuwie BHP, jak i stopy osób, które większość dnia spędzają na nogach)To podczas konsultacji stawiamy dokładną i trafną diagnozę, a następnie proponujemy działania, mające na celu zlikwidowanie problemu.Ważną częścią naszej pracy jest edukacja i profilaktyka prozdrowotna. Znane powiedzenie „twoje zdrowie w twoich rękach” nabiera w naszym gabinecie szczególnego znaczenia. Nasze starania, jeśli nie będą poparte współpracą ze strony pacjenta, nie odniosą oczekiwanego skutku. Dlatego edukujemy w zakresie prawidłowej pielęgnacji stóp, odpowiedniego obuwia, koniecznego zaopatrzenia ortopedycznego.Z profesjonalnych zabiegów u podologa mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.Zabiegi w zakresie skóry stóp i paznokci nie tylko przywracają atrakcyjny wygląd stóp i przynoszą znaczną ulgę.Do naszego grona dołączają także okresowo najlepsi studenci kosmetologii różnych polskich uczelni wyższych, którzy w naszym gabinecie odbywają praktyki zawodowe. Zdobywają tym samym bezcenne doświadczenie, a z nami dzielą się najświeższymi nowinkami zawodowymi, których uczą się na swoich macierzystych uczelniach. Wnoszą także do naszego gabinetu  swój młodzieńczy entuzjazm i pasję, którą doceniają i podziwiają również nasi klienci.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Wykonywane zabiegi:

  Schowek (0)