Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 
Satin Podologia
Podleśna 7 01-673 Warszawa
22 833 47 87 agnieszka.korczynska@kerpro.pl

Satin Podologia

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do gabinetu:

 • Zgłoś błąd:
Gabinet podologiczny

Specjalizacja:

Gabinety podologiczne

Adres i dane kontaktowe:

01-673 Warszawa, Podleśna 7,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://satin.pl/

Godziny otwarcia:

9:00-21:00

Ocena:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o gabinecie

Firma Satin przyczynia się do podnoszenia świadomości na temat podologii w Polsce, wyznaczając standardy i starając się być wzorem dla innych gabinetów dzięki holistycznemu podejściu i najwyższej jakości świadczonych usług, przestrzeganiu standardów obsługi, zasad etycznych i bezpieczeństwa pracy.

Na sukces gabinetów Satin składa się przed wszystkim zespół specjalistów tworzących i współpracujących z firmą, dla których podologia jest pasją. Wieloletnie doświadczenie podologów pozwala przeprowadzać skuteczne terapie nawet bardzo skomplikowanych przypadków.

Naszymi wyznacznikami są: zaangażowanie, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.

 

Charakter świadczonych usług determinuje podstawową zasadę działania, jaką jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo rozumiemy jako szereg uporządkowanych działań i procedur, które wyznaczają procesy i nie pozostawiają miejsca na interpretacje. Od tego zależy zarówno zdrowie naszych pacjentów, jak i rozwój firmy. Bezpieczeństwo jest fundamentem wszystkich działań gabinetów Satin.

 

Jesteśmy pierwszym gabinetem podologicznym w Polsce, a tym samym pionierem tego rodzaju działalności w naszym kraju. Każdego dnia dążymy do tego, by gabinety podologiczne Satin wyznaczały standardy opieki podologicznej. Chęć rozwoju jest naturalną konsekwencją naszej pasji do podologii. Dlatego nieustannie poszerzamy ofertę, testujemy innowacyjne metody terapii i współpracujemy ze specjalistami z takich dziedzin jak chirurgia czy fizjoterapia.

 

Wierzymy, że najwyższa jakość usług jest możliwa tylko dzięki działaniom zespołowym. Zespół podologów pracujących w Satin cechuje wzajemny szacunek, jasne zasady współpracy i koleżeństwo. W gabinetach Satin obowiązuje autorski system szkoleń, dzięki którym podolodzy osiągają kolejne poziomy wiedzy i umiejętności. Schemat szkoleń, niezależnie od zagadnienia, którego dotyczy, bazuje na przekazaniu wiedzy i umiejętności w zespole. Dlatego tak ważna dla firmy jest współpraca w zespole oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Wykonywane zabiegi:

  Schowek (0)