Masz problem ze stopami? Dobrze trafiłeś!

 
 
 

Aktualności

 • Pascha i babka – najsłodsze smaki Wielkanocy

  2019-04-09

  Pascha i babka – najsłodsze smaki Wielkanocy

  Święta Wielkanocne to czas, w którym po okresie Wielkiego Postu wreszcie możemy przeżyć wspaniałe doznania kulinarne. Oprócz tradycyjnych żurków, jajek i mięsa, na naszych stołach królują wówczas przepyszne słodkości, między innymi pascha i babka. Trudno wyobrazić sobie bez nich Wielkanoc... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak zmienić nawyki żywieniowe?

  2019-03-26

  Jak zmienić nawyki żywieniowe?

  Waga kobiety zmienia się podczas całego życia, największe zmiany jednak przychodzą w okresie menopauzy. Od trzydziestego roku życia wiele kobiet narzeka na problemy ze zrzuceniem kilogramów. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak dbać o włosy?

  2019-03-26

  Jak dbać o włosy?

  Zdrowe, lśniące i zadbane włosy to marzenie każdej kobiety. Aby dobrze zadbać o nasze fryzury, należy używać przeznaczonych do naszego rodzaju włosów szamponów, odżywek, które zostały wyprodukowane z naturalnych składników, wspomagać się zdrową dietą, witaminami, a także suplementami. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Dlaczego kosmetyka estetyczna jest ważna?

  2019-03-26

  Dlaczego kosmetyka estetyczna jest ważna?

  W dzisiejszych czasach kosmetyka estetyczna jest szybko rozwijającą się i ważną branżą na rynku. Wiele kobiet korzysta z takich usług by poczuć się lepiej w swojej skórze. Zobaczmy, dlaczego tak się dzieje. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Alergia pokarmowa IgG- zależna – objawy, przyczyny oraz diagnoza

  2019-01-25

  Alergia pokarmowa IgG- zależna – objawy, przyczyny oraz diagnoza

  Alergia pokarmowa jest reakcją immunologiczną organizmu, która powoduje występowanie przeróżnych objawów klinicznych. Objawy kliniczne mogą pojawić się natychmiast (alergia IgE-zależna) lub ze znacznym opóźnieniem (IgG-zależna). Różnego rodzaju objawy powstają w wyniku... czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
1 2 3 ... 12 13 14 »
  Schowek (0)